Częste pytania

alapod.pl daje wam do dyspozycji następujące sposoby złożenia zamówienia:

  1. Złożenie zamówienia bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.kalapod.pl

  2. Telefonicznie – W celu złożenia zamówienia możecie się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 221165879, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-17:00.

Aby uzyskać szybszą realizację zamówienia, należy prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

W przypadku, w którym do realizacji zamówienia są potrzebne dodatkowe informacje, nasi operatorzy skontaktyją się z państwem w celu ich uzyskania.

Kalapod.pl daje Ci do dyspozycji kilka sposobów płatności:

  • Zapłata za pobraniem - Płacisz za paczkę w chwili, w której dostarczy ją kurier.

  • Kartą Online – Płacisz bezpośrednio swoją kartą na stronie Kalapod.

  • Paypal – Możesz zlożyć zamówienia bezpośrednio na naszej stronie i zapłacić używając swojego konta na PayPal.

  • Przelew bankowy – Składasz zamówienie i płacisz bezpośrednio przelewem bankowym. Ta metoda wymaga potwierdzenia płatności poprzez e-mail: contact@kalapod.pl, natomiast paczka zostanie przekazana kurierowi po uzyskaniu przez nas potwierdzenia od banku, iż zapłata została uiszczona.

Każde zamówienie, które przekracza kwotę 99 zł zyskuje DARMOWY TRANSPORT!

Dla zamówień poniżej 99 zł, koszt transportu to 12 zł

Dostawa jest dokonywana przez firmę kurierską w terminie 4-5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia na www.kalapod.pl .

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15:00, zostanie ono przetworzone i przekazane kurierowi jeszcze tego samego dnia. Jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 15:00, przetworzymy je i wyślemy następnego dnia roboczego.

Natychmiastowo po finalizacji zamówienia, otrzymasz e-maila potwierdzającego, w którym znajdziesz wszystkie detale dotyczące Twojej przesyłki.

Zamówienia, które są składane od soboty od godziny 12:00 do niedziei, zostaną przetworzone w najbliższy dzień roboczy, natomiast dostawa zostanie dokonana w 4-5 dni roboczych od przyjęcia e-maila potwierdzającego.

Niestety nie mamy wpływu na godzinę dostawy do odbiorcy. W przypadku, w którym życzycie sobie dostatwy o konkretnej godzinie, bardzo prosimy o skontaktowanie się z firmą kurierską.

W chwili wyjazdu przesyłki z naszego magazynu, wysyłamy e-mail z numerem przewozowym przesyłki, dzięki czemu można ją śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Naszą radą jest podanie jako adresu dostawy miejsca pracy, w przypadku, w którym zazwyczaj w godzinach dostawy nie ma Cię w domu.

Jeśli, niezależnie od wybranego motywu i adresu, nie jesteś obecny w chwili, w której jest dostarczana paczka, możesz skontaktować się z firmą kurierską/ kierowcą pod numerem, który znajdziesz w wiadomości otrzymanej od firmy kurierskiej i możesz usttabilizować setale dostawy bezpośrednio z nimi.

W przypadku, w którym chcesz zmodyfikować lub anulować zamówienie, niezbędnym jestt byś skontaktował się z nami telefonicznie pod numerem 221165879, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-17:00.

Aby upewnić się, że rozmiar produktu jest odpowiedni, bardzo prosimy o dokładną weryfikację wymiarów podanych pod każdym dostępnym rozmiarem. Wszystkie produkty są mierzone wewnątrz, natomiast wymiary podane w centymetrach mogą się różnić w zależności od modelu. Właśnie dlatego zalecamy dokładną weryfikację każdego produktu, który chcesz zamówić.

Pentru a sti ce dimensiune este potrivita pentru dumneavoastra, puteti accesa aceasta pagina, in care va este prezentata o metoda de a va masura exact dimensiunea piciorului.

Aby dowiedzieć się jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni, możesz kliknąć na tę stronę, na której jest zaprezentowana dokładna metoda pomiaru stopy.

Aden problem, nasza ekipa jest do waszej dyspozycji i wymieni rozmiar produktu GRATIS. Aby zlożyć zamówienie wymiany rozmiaru, bardzo prosimy o kliknięcie na link http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html w sekcji (WYMIANA ROZMIARU).

Zamówienia wymiany należy składać tylko pod numerem telefonu 221165879.

Zamówienia składane bezpośrednio na naszej stronie będą uważane za nowe zamówienia, które zostaną dostarczone z naliczeniem wszystkich kosztów.

Oczywiście, że tak, jeśli rozmyślisz się co do modelu lub koloru, nasza ekipa daje Ci do dyspozycji ich wymianę, jednak pod kilkoma warunkami:

- Wymiana może być dokonana w maksymalnie 14 dni kalendarzowych od daty przyjęcia przesyłki.

- Produkt musi być zwrócony w dokładanie takim samym stanie, w jakim został dostarczony i nie może nosić śladów używania (bardzo prosimy o wysłanie produktu w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami i etykietami, jako że zawierają one elementy zapewniające o autentyczności produktu i producenta, co zapewnia klientowi gwarancję iż produkt jest oryginalny).

- Koszta transportu w wysokości 20 zł PONOSI KLIENT.

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurą wymiany produktu, klikając na link http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html w sekcji (WYMIANA PRODUKTÓW).

Zamówienia wymiany należy składać tylko telefonicznie pod numerem 221165879.

Zamówienia składane bezpośrednio na naszej stronie będą uważane za nowe zamówienia, które zostaną dostarczone z naliczeniem wszystkich kosztów.

Jeśli zamówiłeś większą ilość produktów w różnych zamówieniach i chcesz by zostały one dostarczone wszystkie razem pod wybrany adres, Kalapod.pl nie jest w stanie zagwarantować kumulacji zamówień. Kumulacja dwóch lub większej ilości zamówień wymaga ręcznego przetwarzania zamówień, co może powodować błędy lub problemy z dostępnością produktów.

Naszą radą jest byś sfinalizował jedno zamówienie, które obejmie wszystkie produkty jakie chcesz kupić.

Oczywiście, że tak! Wszystkie produkty sprzedawane przez Kalapod.pl są nowe i mają gwarancję trwającą 30 dni.

Oczywiście, zgodnie z art. 9, ustatwy 34/2014, informujemy, że macie 14 dni od przyjęcia paczki na poinformowanie nas iż rezygnujecie z umowy KUPNA-SPRZEDAŻY, bez żadnych dodatkowych kosztów, oprócz tych przewidzianych w art. 13 i 14 ustawy nr 34/2014.

Wszystko co musisz zrobić to skontaktowanie się z nami pod numerem 221165879, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-17:00.

Przed skontaktowaniem się z nami bardzo prosimy o upewnienie się iż produkty spełniają wszystkie zasady dotyczące zwrotu.

By uzyskać więcej informacji, bardzo prosimy o kliknięcie na link : http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html ,sekcja ZWROT PRODUKTÓW .

Musisz złożyć zamówienie zwrotu w maksymalnie 14 dni kalendarzowych od daty przyjęcia paczki.

Produkt musi być zwrócony w takim samym stanie w jakim został dostarczony i nie może nosić śladów używania (bardzo prosimy o wysłanie produktu w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami i etykietami, jako że zawierają one elementy zapewniające o autentyczności produktu i producenta, co zapewnia klientowi gwarancję iż produkt jest oryginalny).

Koszt transportu w przypadku zwrotu produkt/ ów ponosi w całości klient. Produkt/y można zwrócić tylko przez firmę kurierską.

Nie akceptujemy paczek wysyłanych przez POCZTĘ POLSKĄ lub tych z opłatą przy odbiorze. Będą one odrzucone.

Zgodnie z obowiązującą ustawą, zwrot produktów jest aplikowany tylko dla osób fizycznych.

Jeśli te zasady zostaną spełnione, możesz zwrócić produkt i otrzymasz zwrot pieniędzy, wszystko co musisz zrobić to wypełnienie formularza, który znajdziesz tutaj: http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html sekcja ( ZWROT PRODUKTÓW ) Musisz złożyć zamówienie zwrotu w maksymalnie 14 dni kalendarzowych od daty przyjęcia paczki.

Produkt musi być zwrócony w takim samym stanie w jakim został dostarczony i nie może nosić śladów używania (bardzo prosimy o wysłanie produktu w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami i etykietami, jako że zawierają one elementy zapewniające o autentyczności produktu i producenta, co zapewnia klientowi gwarancję iż produkt jest oryginalny).

Koszt transportu w przypadku zwrotu produkt/ ów ponosi w całości klient. Produkt/y można zwrócić tylko przez firmę kurierską.

Nie akceptujemy paczek wysyłanych przez POCZTĘ POLSKĄ lub tych z opłatą przy odbiorze. Będą one odrzucone.

Zgodnie z obowiązującą ustawą, zwrot produktów jest aplikowany tylko dla osób fizycznych.

Jeśli te zasady zostaną spełnione, możesz zwrócić produkt i otrzymasz zwrot pieniędzy, wszystko co musisz zrobić to wypełnienie formularza, który znajdziesz tutaj: http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html sekcja ( ZWROT PRODUKTÓW ) i skontaktowanie się z nami pod numerem 221165879, by poinformować nas o chęci zwrotu zamówionych produktów.

Zwrot wartości zwróconych produktów nastąpi w maksymalnie 14 dni kalendarzowych od przyjęcia przez nas paczki zwrotnej, poprzez przelew bankowy na konto podane przez Ciebie. Formularz można wypełnić tutaj: http://www.kalapod.pl/powrot-popytu-wymiana.html sekcja ZWROT PRODUKTÓW.

Po wypełnieniu formularza, jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zwrotu.


Nasza ekipa robi wszystko co w jej mocy by jak najlepiej zaprezentować kolory na stronie, jednak mimi wszystko mogą zaistnieć sytuacje, w których odcień koloru produktu może się nieznacznie różnić od tego przedsttawionego na stronie. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe różnice koloru/ odcieniu pomiędzy tymi przedstawionymi na Twoim monitorze/ urządzeniu i produktami, ze względu na właściwości każdego urządzenia z osobna.